inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


Waldviertler Sparkasse von 1842 AG

KÓD: 7940 Waldviertler Sparkasse von 1842 AG
SWIFT: SPWT CZ 21
telefon: +420 384 344 111
fax: +420 384 344 108
adresa: Klášterská 126/II, 377 01 Jindřichův Hradec
web: www.wspk.cz vstup na učetvstup na účet vstup na učet
info: Zahájení činnosti: 1.5.1994
Země centrály: Rakousko
o bance: 1. března 1842 - tedy před více jak 160 lety - vznikl ve Waidhofenu/Th v Dolním Rakousku spořitelní spolek. Byla to událost, která měla rozhodujícím způsobem ovlivnit vývoj regionu.

Od vzniku Waldviertler Sparkasse von 1842 jako samostatného a nezávislého peněžního institutu se řídíme pouze jednou zásadou v podnikání: „Obecný užitek namísto užitku vlastního.“ V zakládací listině Sparkasse se píše: „Každému má být nabídnuta příležitost bezpečně a efektivně uložit své úspory.“

Samozřejmě se od doby založení banky mnohé změnilo, požadavky klientů jsou rozmanitější a více vyhraněné. Ve stejném smyslu se rozrostla i nabídka produktů Sparkasse. Vztahy ke klientům byly a jsou ve Waldviertler Sparkasse von 1842 na velmi osobní úrovni - partnerství, upřímnost, otevřenost a současně pochopení individuálních přání a potřeb je náš nejvyšší princip.

Naše znalost prostředí a intenzivní péče o klienty tvoří ten nejlepší předpoklad pro nalezení správných rozhodnutí, co naši klienti, podnikatelé, zemědělci, obyvatelé potřebují. Sparkasse je mnohem víc než výborným znalcem místních požadavků klientů. Je důležitým faktorem peněžního trhu v lokálním a regionálním životě společnosti. Ve své funkci obecně prospěšného institutu byla a je tu pro obyvatelstvo a stojí za mnoha investicemi.

Nepřeháníme, když označíme Waldviertler Sparkasse von 1842 s pobočkami Waidhofen/ Thaya, Litschau, Raabs, Dobersberg, Vitis, Kautzen a od roku 1993 Jindřichův Hradec, Dačice, Třebíč, Moravské Budějovice, Pelhřimov a Třeboň za „motor“ na trhu práce s enormním vlivem na vývoj kupní síly. Sparkasse je úzce spjata s regionem a představuje pro klienty ideální kombinaci tradice a dynamiky.

Od roku 1991 se snažíme o společný vývoj regionů Waldviertel, jižní Čechy a jižní Morava a poskytujeme první financování.

20. června 1993 jsme obdrželi od ČNB bankovní koncesi k založení poboček na území České republiky. Mimořádný vývoj dokazuje obrovskou důvěru klientů a obyvatelstva v regionální práci Sparkasse.

Naši tradiční nabídku představují úvěrové a spořící produkty pro malé a střední podniky, města a obce, obyvatelstvo a rozličné investory až k individuálně zaměřeným nabídkám. Seznamovat mladé lidi s bankovními službami patří ve Sparkasse k prioritám.

Sponzoring patří k nejdůležitějším úlohám regionální banky Waldviertler Sparkasse von 1842. Podpory plynou na sociální zařízení (nemocnice, ústavy pro postižené a seniory), vzdělání (školství, mateřské školy), sport a kulturu.

Mezi hlavní úkoly patří investice a zřizování nových pracovních míst v regionu, kde působíme.
 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.