inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


Raiffeisenbank

KÓD: 5500 Raiffeisenbank
SWIFT:
telefon: +420 800 900 900, 221 141 111
fax: +420 221 142 111
adresa: Olbrachtova 2006/9, 140 21 Praha 4
web: www.rb.cz vstup na učetvstup na účet vstup na učet
info: Zahájení činnosti: 1.7.1993
Udělení licence: 15.6.1993
o bance: Raiffeisenbank se v oblasti bankovnictví objevila v České republice již v roce 1993. Své služby nabízí jak soukromým osobám, tak podnikatelům a firmám. V roce 2008 se spojila s eBankou (tento proces byl započat v roce 2006). Tradičně patří k těm bankám, které nabízejí vysoký standard služeb a profesionální přístup ke klientům. V roce 2008 byla prohlášena za nejlepší banku v České republice.

Veškerými službami, jež nabízí Raiffeisenbank, se snaží zohlednit individuální potřeby klienta podle jeho osobních dispozic, požadavků i regionu, v němž žije. Sympatické na Raiffeisenbank je také to, že se vedle bankovních aktivit zapojuje do řady charitativních akcí, k čemuž vede i klienty. Ti se mohou vzdát některých peněžních bonusů, které Raiffeisenbank poskytuje např. eKontu právě ve prospěch charity. Peníze investuje tato banka nejen na charitativní účely, ale také do kultury, vzdělání apod.

V oblasti osobních financí poskytuje Raiffeisenbank zejména zřízení tzv. běžného účtu. Největší výhodou eKonta je osvobození od zbytečných poplatků, jež jsou trnem v oku každému klientovi. Raiffeisenbank vás za věrnost odmění zrušením některých poplatků a po splnění jistých podmínek vám dokonce poskytne finanční bonusy za to, že jste své peníze svěřili právě jí. Bonusem je také vedení spořicího účtu zcela zdarma. Naprostou samozřejmostí je pak přistup k vašemu kontu prostřednictvím internetového bankovnictví.

Každého, kdo má pár peněz nazbyt, zajímá, jak je co nejlépe zhodnotit. Raiffeisenbank můžete využít i pro zhodnocení svých financí. K dispozici je vám hypoteční zástavní list, stavební spoření, penzijní připojištění, depozitní směna, termínované vklady, spořicí účty. Pro náročné klienty jsou zde nadstandardní služby v podobě privátního bankovnictví. To znamená, že banka a jakýkoli váš požadavek najde řešení právě vám ušité na míru.

V oblasti firemních financí jsou služby rozděleny do tří kategorií, přesně podle potřeb těchto právnických osob, a to na malé podnikatele (s ročním obratem do 30 milionů korun), firmy (s ročním obratem nad 30 milionů korun) a velké podniky (s ročním obratem nad 250 milionů korun). K dispozici jsou jim nejen podnikatelské či firemní účty, ale i nabídka úvěrů apod.

Raiffeisenbank poskytuje mnoho svých služeb zdarma, jednou z novinek je, že při ztrátě nebo odcizení karty nemusíte oproti jiným bankám platit za její blokaci. Nejen tato služba, ale neustále přibývající výhody poskytované svým klientům dělají z tohoto peněžního ústavu jednu z nejlepších bank na světě.
 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.