inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


Moneta Money Bank

KÓD: 0600 GE Money Bank
SWIFT: AGBA CZ PP
telefon: +420 844 844 844 , 224 441 111
fax: +420 224 441 500
adresa: Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4, Michle
web: www.moneta.cz vstup na učetvstup na účet vstup na učet
info: Zahájení činnosti: 22.6.1998
Udělení licence: 18.5.1998
Historie licence: do 17.1.2005 GE Capital Bank, a.s.
Aktivity v zahraničí: v SR (v rámci volného pohybu služeb – bez založení pobočky)

od 1. 5. 2016  se společnost GE Money Bank přejmenovala  na Moneta Money Bank

 

o bance: Obrovské finanční zázemí skupiny GE (General Electric) dělá z této banky ideálního partnera pro všechny druhy finančních operací. Za svého zakladatele velice ráda označuje GE amerického vynálezce Thomase Edisona, který přišel s geniální myšlenkou spojení několika podniků pod jednu společnost, která bude vystupovat navenek jednotně. Takto ve skutečnosti pracuje GE dodnes. Působí ve zhruba 100 zemích celého světa, počet zaměstnanců již přesáhl úctyhodné číslo 300 tisíc. Vše je řízeno z americké centrály, šéfem celého představenstva GE je Jeffrey Immelt, který stojí v čele již od roku 2001.

Dnes je společnost GE velice rozvětveným koncernem. Široké portfolio jeho činností sahá od výroby leteckých motorů, přes lékařskou techniku, infrastrukturní řešení, přepravu, telekomunikace či stavebnictví až po poskytování finančních služeb. Právě finanční služby jsou asi nejznámější součástí skupiny GE, ale jak můžete posoudit, není to jediná část. Proto bychom se na GE měli dívat jako na velice silný celek, který splnil Edisonovu vizi o společnosti, která vyplní všechny sféry lidské činnosti.

GE Money je velice významnou složkou v celé hierarchii GE, zprostředkovává finanční služby pro miliony klientů (každý si zde najde své výhody, ať už je to jednotlivec či podnik). Česká republika se může pochlubit třemi sekcemi působícími na našem území, které spadají do působnosti GE Money - GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto. Společný název dává tušit, že se jedná o pobočky, které se zabývají finančním sektorem.

           zpravodaj banky
 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.