inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


LBBW Bank CZ

KÓD: 4000 LBBW Bank CZ
SWIFT: BAWA CZ PP
telefon: +420 844 844 822, 233 233 233
fax: +420 233 233 299
adresa: Vítězná 1/126, 150 00 Praha 5
web: www.lbbw.cz vstup na učetvstup na účet vstup na učet
info: Zahájení činnosti: 1.2.1991
Udělení licence: 28.12.1990
Historie licence: Banka působí na českém trhu od roku 1991 a za dobu svého působení si zde vybudovala pozici moderní, univerzální banky poskytující služby té nejvyšší kvality a rychle reagující na všechny potřeby klientů. Banka v minulosti několikrát změnila akcionáře a své obchodní jméno. Pod názvem LBBW Bank CZ a.s. banka vystupuje od 17. 9. 2008. Do té doby banka působila na českém trhu pod názvem BAWAG Bank CZ a.s., která vznikla 31. 3. 2005 fúzí společností BAWAG Bank CZ a.s. (dříve Interbanka, akciová společnost) a BAWAG International Bank CZ a.s. (dříve Dresdner Bank CZ a.s.). Do 31. 8. 2008 BAWAG Bank CZ a.s. patřila do rakouské finanční skupiny BAWAG PSK.
o bance: LBBW Bank CZ a.s. je středně velkou, moderní a universální komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích. Banka působí na českém trhu již od roku 1991 a za tuto dobu si vybudovala výbornou pověst spolehlivého a zkušeného finančního partnera a poradce. Obchodní model a způsob osobního přístupu ke každému z klientům, umožňuje LBBW Bank CZ a.s. rychle poskytovat komplexní nabídku finančních produktů a služeb, které jsou samozřejmostí u každé moderní banky. Jejím 100% akcionářem je od 1. 9. 2008 Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), třetí největší banka v Německu. LBBW Bank CZ a.s. poskytuje kvalitní služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

Plné začlenění banky do silné finanční skupiny LBBW (Landesbank Baden-Württemberg) s velice dobrým ratingem pro klienty představuje jednak rozšíření produktů a služeb, a jednak přístup k rozsáhlým zkušenostem spolu s detailní znalostí jednotlivých regionů. Skupina LBBW systematicky roste a dnes je silnou finanční skupinou, plně orientovanou na kapitálový trh a na potřeby klientů. LBBW nabízí kompletní nabídku finančních služeb a produktů.           zpravodaj banky 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.