inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


mBank

KÓD: 6210 mBank
SWIFT:
telefon: +420 844 777 000
fax:
adresa: Jugoslávská 1, Praha 2 120 00
web: www.mBank.cz vstup na učetvstup na účet vstup na učet
info: Zahájení činnosti: 25.11. 2007
Země centrály: Polská republika
o bance: mBank vstoupila na český trh v listopadu 2007. Nabídka produktů a služeb zahrnuje v první fázi osobní a spořící účty a platební karty, dále pak hypoteční úvěry, spotřebitelské půjčky a kreditní karty. Samozřejmostí jsou také služby finančního poradenství.

Obchodní síť mBank v ČR tvoří 9 finančních center a 17 mKiosků (po roce fungování), ale stále pracujeme na rozšíření sítě. Finanční centra jsou postupně budována ve větších městech, mKiosky jsou situovány do největších obchodních center. Návštěvník v nich najde terminály se stálým přístupem na internet k obsluze svých účtů, telefony s přímým spojením na call centrum banky (mLinku) a v neposlední řadě také finanční poradce. Hlavním distribučním kanálem zůstává internet a telefon - pomocí nich můžete mít nepřetržitý přehled o svých financích.           zpravodaj banky 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.