inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

         detail banky


UniCredit Bank

KÓD: 2700 UniCredit Bank
SWIFT: BACX CZ PP
telefon: +420 800 144 441, 221 112 111
fax: +420 221 112 132
adresa: Na Příkopě 858/20, 113 80 Praha 1
web: www.unicreditbank.cz
info: 31.12.1998 - sloučení s HYPO-BANK CZ a.s.
1.10.2001 - sloučení s Bank Austria Creditanstalt Czech Republic,a.s.
5.11.2007 – sloučení s Živnostenskou bankou, a.s.
o bance: Unicredit bank představuje poměrně silný bankovní ústav se zázemím hlavně ve střední a východní Evropě. Svým klientům nabízí zejména usnadnění mezinárodního obchodu a lepší kontakty nejen se zahraničními partnery. Ruku v ruce s tím jdou kvalitní služby toho nejvyššího standardu. Na českém trhu se objevila v roce 2005, od té doby se řady jejich spokojených zákazníků rok od roku rozrůstají.

Unicredit bank nabízí své služby jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele. Mezi klienty Unicredit bank patří cílevědomí lidé, kteří vědí, co chtějí a kam směřují, kladou důraz na kvalitu a výkonnost. Takové atributy pak očekávají i od svého bankovního ústavu. Pokud patříte k takovéto skupině lidí, je pro vás Unicredit bank ta pravá volba.

To, co nabízí Unicredit bank svým klientům, je individuální přístup ke každému z nich, což s sebou nese hledání efektivního řešení pro každého z nich tak, aby to odpovídalo jeho představám i možnostem.

V oblasti privátní klientely nabízí Unicredit bank kvalitní služby, co se týče hypoték, kreditních karet, úvěrů, osobních kont apod. Samozřejmostí je internetbanking, pomocí kterého můžete spravovat svůj účet po internetu 24 hodin denně. Není to jen úspora času, ale i úspora financí, neboť přímé, internetové bankovnictví je osvobozeno od mnoha poplatků na rozdíl od transakcí uskutečněných na pobočce. Navíc máte vysokou garanci bezpečnosti používané služby. Podobně funguje i telefonní bankovnictví.           zpravodaj banky 
         banky

        kurzy měn      

  kurzovní lístek ČNB
změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
změna australský dolar
zmina švýcarský frank
změna kanadský dolar
více kurzů >


Copyright © 2009-2015, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.